סכנות

סכנת נסיעה עם ג'אנט עקום

צמיגים הם חלק מהותי מהרכב. מספיק שאחד הצמיגים יהיה עם מחסור באוויר או שאחד מהם יתפנצ'ר, ואתם לא תוכלו להמשיך לנהוג. כך בדיוק עם גאנ'טים, כאשר אחד מהם עקום, הוא עלול לטמון בחובו סכנת נהיגה חמורה ביותר, ולכן התיקון והיישור כה חשוב.

מה הסטטיסטיקה אומרת?

רק בכדי לסבר את האוזן, יותר מ - 30% מהתאונות קורות בגלל צמיגים פגומים. משהו שאפשר היה למנוע בקלות. כל מי שרוצה להבטיח את חייו וחיי היקרים לו, מוזמן מעת לעת לבקר במוסך צמיגי אבורוס, לבדוק את הצמיגים באופן כללי, וכמו כן לבדוק באם הג'אנטים ישרים או שמא יש ליישר אותם עם מכונה מיוחדת.

לבחור מוסך מקצועי

כאשר בוחרים מוסך מקצועי הולכים על בטוח. הם לא יתנו לכם להמשיך לנהוג עם ג'אנטים שאינם ישרים, כאשר לצד זאת הם יוודאו שהרכב שלכם תקין, כך שתוכלו לנהוג באופן בטוח וללא סכנות מיותרות. מוסך מקצועי, כדוגמת צמיגי אבורוס מתקנים פנצ'רים, מוכרים חישוקים, צמיגים ומכוונים את הפרונט.

כאשר מדובר על ג'אנטים, על אחת כמה וכמה חייבים לדאוג להם. המדינה שלנו משופעת בכבישים שמצבם איננו משביע רצון, וכפועל יוצא מכך שג'אנטים שאינם ישרים מהווים סכנה אמיתית. ללא ג'אנטים מיושרים הנהיגה לא תהיה מאוזנת ועלולה לסכן חיים בסופו של דבר.


צרו קשר


+אליאור אבורוס